Lekarz dentysta Łukasz Babczyński

lek dent Łukasz Babczyński lekarz stomatolog, ortodonta, telefon 601155351 Codzienna Stomatologia Łukasz Babczyński Mysłowice Mikołowska 28/1a, Mikołowska 28/1a, Mysłowice

komentarzy 6

 • oszpecona pisze:

  Panie Babczyński z Codzienna Stomatologia coś mi pan zrobił z moimi tkankami miękkimi i skórą na ciele! coś pan na ostatniej wizycie ortodontycznej poprzykładał do mojego ciała? PRZEDŁUŻYŁ SOBIE PAN TĘ WIZYTĘ ORTODONTYCZNĄ AŻ DO PÓŁTOREJ GODZINY! ZANIŻYŁ MNIE PAN NA FOTELU A ASYSTENTKA TRZYMAŁA LAMPĘ JAKĄŚ DIODOWĄ EMITUJĄCÁ NIEBIESKIE ŚWIATŁO , Z KAŻDEJ MOJEJ STRONY MNIE NIĄ NAŚWIETLAŁA NA PANA POLECENIE, DO CZEGO SŁUŻYŁA TA LAMPA DO MOJEGO LECZENIA ORTODONTYCZNEGO? mam m.in UBYTKI TKANEK MIĘKKICH m.in. na ramionach po tej wizycie, I SĄ ZDEFORMOWANE! POROZBIJANE KOMÓRKI TŁUSZCZOWE, NIE TYLKO Z RAMION, Z CAŁEGO CIAŁA! Z KOŚCI JARZMOWYCH TEŻ! JAK MAM SIĘ TEGO POZBYĆ TERAZ ??? NA RAMIONACH MAM POODBIJANE WIDOCZNE W TKANKACH MIĘKKICH ŚLADY JAKIŚ URZĄDZEŃ, ( ŚLADY ZOSTAWIŁY PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE) KTÓRE PAN NIEWĄTPLIWIE PRZYKŁADAŁ M.IN. DO MOICH RAMION NA CAŁEJ ICH DŁUGOŚCI! Nigdy wcześniej tego nie miałam! MAM UBYTKI W TKANKACH MIĘKKICH NA PRZEDRAMIONACH PO WIZYCIE U pana a skórę mogę sobie naciągać ! jak mam się pozbyć powikłań z mojej twarzy! które mi pan sprezentował podczas zwyklej wizyty ortodontycznej eksperymentując sobie na mnie bez mojej zgody, testując urządzenia z dziedziny medycyny estetycznej. To żeś mnie pan zaniżył na fotelu bym niewiele widziała i przechytrzył by to wszystko wykonać to jedno, jak mam sie pozbyć się teraz powikłań?? Dzieciom pan tez oszpeca twarze robiąc takie żarciki? Dzieciom pan też podaje preparaty do redukcji tkanek z twarzy i niszczy im pan skórę i tkanki miękkie zabiegami? I co mam zrobić z kącikami ust? coś ty mi chłopie z nimi zrobił? Jak mam usunąć te obrysowane laserowo kąciki i cały ten syf po zabiegach łącznie z poniszczona skora na brodzie po zabiegu korekcji podbródka bez mojej zgody! skora mi pęka tam i jest pomarszczona, mam nawet poszerzone usta po tej wizycie !kąciki ust zostały ponacinane jakimś laserem by mi ku wa zęby bardziej wyeksponować poniszczyłeś mi chłopie skórę na twarzy!!!!!!!! Na niczym sie chłopie nie znasz tylko na oszpecaniu! I cwaniakowaniu.


 • oszpecona pisze:

  Dziewczyny uciekajcie od niego, oszukał mnie na wizycie ortodontycznej i udawał, że robi coś w łuku zębowym podczas gdy drugą łapą przez półtorej godziny robił mi zabiegi na twarzy szyi i całym ciele! W wieku 38 lat zredukował mi z twarzy bezpowrotnie tkankę miękką!!!! i komórki tłuszczowe!!! zwykły flap ze skóry pozostał, który tylko wizualnie jakoś wygląda, z szyi to samo!!! skóra naciągnięta na kości, mam setki, dosłownie setki uszkodzeń na twarzy, poprzykładał mi do twarzy ( ponad nią bo nic nie czułam) jakieś urządzenia którymi dysponuje i poniszczył tkanki miękkie na twarzy w taki złośliwy sposób że skóra się marszczy na policzkach. Podał mi nawet preparat do redukcji tkanki miękkiej z twarzy, bez poinformowania uprzedniego co zamierza zrobić! Dodatkowo jego asystentka naświetlała mnie mnie jakąś lampą, na obecność której niestety nie zareagowałam a która spowodowała rozbicie komórek tłuszczowych z mojego ciała!!! na wskroś oraz rozprostowanie pogłębionej uprzednio lordozy lędźwiowej w kręgosłupie!!!. Poparzył mi nawet żebra. Mam zdeformowane tkanki miękkie na ramionach po tej wizycie u niego! Skórę mogę sobie naciągać co u mnie nigdy nie było możliwe bo miałam ubite ciało. Zrobił sobie na mnie chamski złośliwy żart na zakończenie leczenia ortodontycznego i zasłonił się paragrafem 212 z KK wmawiając opinii publicznej, że go pomawiam. Gdy przyszłam zgłosić powikłania wpadł w niepohamowany atak śmiechu tak go to bawiło że udalo mu sie mnie oszukać na wizycie i mnie oszpecić. To nie jest żadne pomówienie ten lekarz powinien być przebadany psychiatrycznie na zamkniętym oddziale. Ostrzegam przed nim nic z tym potem nie zdobicie a kurewskie sądy umarzają postępowania.

  • Szm. Ata. pisze:

   Tę tępą dzidę Kopczyńską tez powinni na oddziale psychiatrycznym zamknąć. Ostrzegam przed nią naświetlała mnie tą lampą ta blondynka od strony stóp nawet! Co prawda robiła to pod dyktando ale mim.o wszystko. Przyglądała się tym eksperymentom na mnie i nie wierzę ze ta pipka sądziła ze ja na to wyraziłam zgodę !

 • wstydu chlopie nie masz pisze:

  Przyszłam do niego leczyć zęby a…… Odchudził mi dupe! biodra! i porobił serie zabiegów z med.estetycznej na twarzy bez mojej zgody! To nie jest żadne pomówienie, ten lekarz jest chory psychicznie! A co mi jeszcze zrobił niebawem wyeksponuje na zdjęciach bo się wszystkiego wypiera!

 • Jaga pisze:

  Nie polecam tego punktu medycznego a w szczególności usług które świadczy własciciel tego punktu. On nie leczy Powikłań które sam spowodował a nawet wypiera się że je zrobił ! bezczelny prymitywny cham.

  • Marecka pisze:

   Ten pan ma za dużo dyplomów wiszących w poczekalni, a za mało umiejętności. Nie zwraca uwagi na życzenia pacjenta. Poświęca mu za mało czasu. Źle tłumaczy plan leczenia. Jest nieuprzejmy dla pacjentów. Zdecydowanie nie polecam. Nie ma podejścia w ogóle do dzieci. Dziecko z krzykiem wybiegło.

Leave a Comment