Doktor Edyta Golonka

Edyta Golonka lekarz ginekolog, stomatolog, telefon 022 622 76 07 Całobobowe Centrum Stomatologii, Ludna 10 a, Warszawa

komentarze 4

 • Cgg pisze:

  Rzecznik Praw Pacjenta w dniu 29 października 2018 stwierdził naruszenie praw pacjenta (moich) do 1) informacji o swoim stanie zdrowia, o którym mówa w art. 9 ust. 1 i 2 ustawy; 2) wyrażenia zgody na udzielenie świadczenia zdrowotnego, o którym mowa w art. 16 ustawy; 3)do dokumentacji medycznej, o którym mowa w art 23 ust 1 w zw z art 27 ust 1 pkt 1 ustawy przez podmiot leczniczy Szpital Solec Spółka zoo z siedzib a w Warszawie Przychodnia Przyszpitalna Poradnia ginekologiczno-położnicza. Sprawca naruszeń jest lek. Rutkowska Beata.


 • Edyta Golonka pisze:

  Pani Rutkowska Beato lekarzu na wszystkich profilach zamieszczasz szkalujące mnie wpisy. Twoja wiedza z zakresu medycyny jest taka sama jak kultura. Ostrzegam przed tą osobą gdyż bez uprawnień i wiedzy medycznej spowodował śmierć mojego dziecka.

 • wanda pisze:

  Jaki doktor, to tylko lekarz bez specjalizacji, naciągacz i roszczeniowiec. Przestrzegam przed ta kobietą, sądzi się ze wszystkimi i o wszystko. To już choroba.

  • usg dopplera u zarodka - wbrew aktualnej wiedzy medycznej pisze:

   Rutkowska Beato podszywając się pod różne fikcyjne osoby szkalujesz nie. Nie wstyd ci po tym jak spowodowalaś śmierć mojego dziecka na wczesnym etapie ciąży wykonujac niedozwolonego na tym etapie ciąży dopplera pulsacyjnego. Pisząc te wulgarne wpisy już na kilku portalach zastanowiłaś się nad tym że nie masz aktualnej wiedzy medycznej popełniłaś błąd sztuki lekarskiej. I to ty spowodowalaś mi aż trzy postępowania w sądzie żeby ukryć swój brak aktualnej wiedzy medycznej. Jak się okazuje udalo ci się zdac egzamin specjalizacyjny nie posiadając aktualnej wiedzy medycznej z zakresu dopplera pulsacyjnego. Korzystam ze swojego prawa do zadośćuczynienia za spowodowanie przez ciebie śmierci mojego dziecka czy ci sie to podoba czy nie. Ciekawe ile razy po wykonaniu przez ciebie doplera zarodki obumarly bo zgodnie z tym co twierdzilaś zdarzalo ci się to czesto. Ostrzegam przed tą osoba ktora wobec spowodowania mojego dziecka zachowuje się conajmniej jakby to ona była ofiarą.

Leave a Comment