Doktor Krzysztof Dereń

Krzysztof Dereń lekarz onkolog, chirurg, telefon 71 34 127 08 Centrum Diagnostyki Medycznje, pl. Hirszfelda 17 Wrocław, Wrocław

komentarze 4

 • Słoń napisał(a):

  Sympatyczny gość. Potrafi jasno opisać chorobę oraz leczenie. Widać, że wie co robi. Pacjent czuje się bezpiecznie. Rzetelnie przeprowadzony wywiad na temat mojej dolegliwości, następnie ustalenie planu działania.Polecam


 • Michał napisał(a):

  Profesjonalista. Wyczerpujący wywiad, wnikliwe badanie i zalecenia czytelne dla pacjenta. Wszystko jasne . Polecam jak najbardziej.

 • mar.no napisał(a):

  Witam chciałabym podziękować panu de Dereniowi i powiedzieć, że pan Doktor to profesjonalista i lekarz z powołania. Jestem usunięciu guza piersi i cieszę się że na swojej drodze spotkałam naprawdę profesjonalnego lekarza. Pan doktor naprawdę zaskoczył mnie bardzo pozytywnie co do podejście do pacjenta oraz profesjonalizmu. Bardzo miły , rzeczowy pan i człowiek z powołaniem. Polecam wszystkim bardzo serdecznie tego lekarza.

 • Wiolla napisał(a):

  Bardzo indywidualnie i konkretnie zajął się moim przypadkiem.Lekarz z wielkim wyczuciem estetyki i smaku – bardzo polecam.

Dodaj komentarz